İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş.7 Gün 24 Saat Ücretsiz Danışma Hattı
İzmir Dedektiflik A.Ş. Değerlerinizi Korur
ÖNEMLİ UYARI

Dedektif.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜR CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

ALDATAN KADIN NASIL DAVRANIR?

ALDATAN KADIN NASIL DAVRANIR?

Aldatan Kadın Nasıl Davranır?

Şu anda kocanızın haricinde bir başka sevgiliniz var ve onunla aşk mı yaşıyorsunuz?

Sevgili aldatan kadınlar bu yazım size.

Şunu biliyorum ki. Bu yazımı okuyacak vaktiniz yok. Hayatınız sevgiliniz kocanız arasında kovalama halinde geçiyor. İşiniz kolay değil. Sevgilinize kaçabildiğiniz bir kaç saati çılgınca duygularla sevişerek geçiriyorsunuz. Evde kavgalardan kaçıp soluğu sevgilinizin kollarında alıyorsunuz.

Bazen bu işin sonunu düşünüyorsunuz. Bazen de en iyisi sonunu hiç düşünmemek diyorsunuz. Kötü kadın olmak içinize sinmiyor. Bu yüzden aşk kavramına sığınıyorsunuz. Aşk oldum yaptım. Gerçek aşk bu diyorsunuz. Aşkınızda daha öz verili oluyorsunuz.

Kocanız ile sevgili arasında kalmak sizi yıpratıyor. Sevgilinizle yattığınızı kocanızdan gizlediğiniz gibi kocanızla yatmak zorunda kalmanızı da sevgilinizden saklıyorsunuz. Kimi aldattığınız bile karışıyorsunuz bazen.

Hele bir de sevgilinizle kavga ettiyseniz. İşler tam karışıyor o zaman.

Sonunu düşünmeden bu yola girdiniz. Sona doğru yaklaşırken sizi neler mi bekliyor?

1) Eğer kocamdan boşanıcım sevgilimle evleneceğim gibi bir hayaliniz varsa. Bu olasılığın çok az olduğunu bilin.

Neden mi ? Çünkü siz onun için heyecan veren bir sevgilisiniz. Ancak aynı zamanda aldatan kadınsınız. Sevgiliniz sizinle sevişirken kendini mutlu, çapkın ve güçlü hissediyor. Ama sizinle evlenirse kendini aptal gibi hissedecek. Ne yazık ki haklılık payım çok . İsterseniz evlilik muhabbeti açın bakın nasıl yan çiziyor. Size asla ama asla güvenemez. Aşk için güven gerekli değildir. Evlilik için ise olmazsa olmazdır.

2) Hem kocanız hem sevgiliniz var. Demek ki çok güzel çok çekici bir kadınsınız. Diğer kadınların neredeyse hiç giymediği jartiyerler, ince naylon çoraplar ,süper mini etekler sizin için vazgeçilmez oldu. Çekicilik çıtasını çok yükselttiniz. Ve bu güçlü kadın imajınız ne yazık ki fazla dikkat çekecek ve rakipleriniz size saldıracak. Dedikodu çıkaracaklar. İşyerinde huzurunuz kaçacak. Sizi dışlayacaklar.

3) Bu kadar çok duyguyu kendinize saklamanız çok zor. En yakın arkadaşınıza anlatacaksınız. İşler karışacak. Mutlaka yayılacak bu olay. Her geçen gün daha da yayılacak. En yakın arkadaşlar bu gibi durumlarda pek yol gösterici olmazlar. Aksine sizi suçlarlar.

4) Sevgilinizle mutlusunuz ama bunu paylaşacak kimseniz yok. En kötüsü de bu. Mutluluklar paylaşılamıyorsa ne anlamı vardır. Bu da bir çeşit yalnızlıktır.

5) Diğer erkekler duruma uyanacak. Kocasını aldatıyormuş. Falancayla berabermiş. Bizim başımız kel mi biz de isteriz diyecekler. Siz ve aşkınız kurtlar vadisinin içinde kalacak. Sadece yasak aşkını gizlemek için patronun veya yakın iş arkadaşının santajıyla karşılaşıp. Onlarla yatmak zorunda kalan çok kadın var.

6) Kendi ailenize az zaman ayırmak zorunda kalmanız ve kimseye bir şey anlatamıyor olmanız sizi yoracak. Bu durum sevgilinizle aranızı da bozacak. Her aşk ta olan ufak tefek kavgalar sizin için faicaya yol açacak..

Tek yolunuz var sevgilinizden ayrılmak. Bu işin başka yolu yok. Karmaşık sorunların çözümleri basittir. Kocanızla olmuyorsa boşanacaksınız. Bu kadar basit. Ne olursa olsun aldatmaya hakkınız yok.

Bir de kocasını aldattıktan sonra tekrar kocanıza dönmek zorunda kalırsanız gidin psikolojik destek alın. İhtiyacınız olacak. En zoru budur. Sevgilinizi onunla olan mutlu anlarınızı unutup kocanızın o vurdum duymaz dünyasına döneceksiniz. Sevgilinizi unutmak için onun aslında ne kadar kötü biri olduğunu düşüneceksiniz. Aldattığınız kocanızla tekrar mutlu olmayı deneyeceksiniz hem de bir ömür boyu. Her gün. Bu duygularla yaşanız baş etmeniz çok zor. Ne mi olacak bir başka sevgili bulacaksınız. Bu sefer fazla acı çekmemek için yeni sevgilinize daha az bağlanmayı deneyeceksiniz. Sonrası aynı. Döngü tekrar başa dönecek.

 

Özel Dedektif Bilal Kartal

ÖNEMLİ UYARI

Dedektif.com içeriğindeki tüm yazılar Bilal Kartal tarafından hazırlanmış olup, tüm fikri halk mülkiyeti kendisine aittir. İzinsiz olarak kısmen veya tamamen alınarak başka bir yerde kullanılması halinde her türlü gerekli yasal işlem başlatılacaktır.

01 Haziran 2016
2.296 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

AŞAĞIDAKİ VİDEOYU DOLANDIRILMAMAK İÇİN MUTLAKA SONUNA KADAR İZLEMENİZİ TAVSİYE EDİYORUZ.