İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş.7 Gün 24 Saat Ücretsiz Danışma Hattı
İzmir Dedektiflik A.Ş. Değerlerinizi Korur
ÖNEMLİ UYARI

Dedektif.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜR CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

ALDATAN ERKEK NASIL DAVRANIR?

ALDATAN ERKEK NASIL DAVRANIR?

Aldatan Erkek Nasıl Davranır?

İzmir Dedektiflik Hizmetleri bugüne kadar birçok aldatma vakası ile karşılamıştır. Topladığımız bilgiler ve sahip olduğumuz tecrübenin ışığı altında aldatan erkeğin nasıl davranışlar sergileyeceğine dair bazı ip uçlarıını sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Aldatan erkek:

Dikkatsizdir. Pek çok hata yapsa da bunu olağan göstermeye çalışır.

Dış görüntüsüne önem verir. Eğer önceden kendine bakmayan bir erkekse aldattığı dönem içinde giyimine-kuşamına düşkün, kendine daha çok bakan bir erkek olacaktır.

Sık sık traş olur, daha düzenli banyo yapar.

Farklı parfüm kokuları kullanır.

Yeni bir cep telefonu alabilir ve sürekli yanında bulundurur. Evde olduğu saatlerde cep telefonunu kapalı tutar ya da sessize alır. Sizin cep telefonuna bakmanızı engellemek için şifre koyar ve buna çeşitli bahaneler öne sürer.

Önemsemediğiniz birçok yalanını yakalayabilirsiniz.

Daha önceden olmadığı kadar kendine dikkat eder. Kilosunu kontrol etmek için rejim ya da spor yapar.

Çok sık su içmeye başlar. Duyduğu heyecandan dolayı daha çok su tüketmeye başlar.

Eşine ve çocuklarına psikolojik baskı yapar. Bunun nedeni eşine yakalanabileceğini düşünerek onu ezmeye çalışmasıdır.

Ev içinde veya dışarıda eşine ya da çocuklarına gereksiz kısıtlamalar getirir.

Eşini aşağılayarak yıpratmaya çalışır. İlişki kurduğu diğer kadınla içten içe kıyaslama yapar ve eşinde kendince hatalar ve kusurlar bulur, bunu da eşini üzerek, söyleyerek kendini rahatlatmaya çalışır.

Eşi ile cinsel yakınlaşmalarında farlı isteklerde bulunur ya da tamamen eşinden uzaklaşır.

Günümüzde bir erkeğin aldatmasına müsait birçok ortam bulunuyor. Saydığımız davranışlarda bulunanlar olduğu gibi hiç belli etmeyenler de mevcut. Böyle bir durumdan şüphelenmeniz halinde şirketimiz gibi uzman bir yerden yardım almanız sizi doğru sonuca götürür. Size en doğru ve kesin sonuçları İzmir Dedektiflik Hizmetleri olarak sunabiliriz.

Özel Dedektif Bilal Kartal

ÖNEMLİ UYARI

Dedektif.com içeriğindeki tüm yazılar Bilal Kartal tarafından hazırlanmış olup, tüm fikri halk mülkiyeti kendisine aittir. İzinsiz olarak kısmen veya tamamen alınarak başka bir yerde kullanılması halinde her türlü gerekli yasal işlem başlatılacaktır.

02 Haziran 2016
1.094 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

AŞAĞIDAKİ VİDEOYU DOLANDIRILMAMAK İÇİN MUTLAKA SONUNA KADAR İZLEMENİZİ TAVSİYE EDİYORUZ.